Úvod
Galéria
Kontakt
Videoštúdio
Fotografovanie
Diskoprodukcia
Diskoprodukcia - ozvučovanie
Spolupracujeme:
Lacný webhosting od WebhostingY.sk
Február
Pondelok
19
Vlasta

Pre firmy, ponúkame ozvučenie a moderovanie propagačných a marketingových podujatí. Spropagujeme Vaše výrobky alebo služby, oslovíme potencionálnych klientov a zákazníkov.

Príjemným spestrením svadobného večera môže byť aj vystúpenie folklórneho súboru RAPKÁČIK. Zaspievajú a zahrajú Vám piesne na počúvanie, spievanie a aj do tanca. Najdôležitejším bodom programu je začepenie nevesty podľa starých svadobných zvykov z našeho regiónu. Pre viac informácii klikni >>>

Špeciálnou ponukou na svadby je starejší. Starejší usmerňuje priebeh svadby, dbá na to aby sa na nič nezabudlo. Na začiatku svadobného dňa vypýta pre ženicha nevestu od jej rodičov. Poďakuje za výchovu a odprevadí mladomanželov na svadobný obrad. Na svadobnej hostine dohliada na dobrú zábavu a zachovanie svadobných zvykov.

Ponúkame Vám diskoprodukciu na všetky udalosti. Svadby, stužkové, životné jubileá, rodinné oslavy, firemné večierky. Máme viac ako dvadsaťročné skúsenosti a bohatý hudobný archív,
v ktorom si nájde každý tú "svoju" skladbu. Používame kvalitnú profesionálnu aparatúru. Samozrejmosťou sú svetelné efekty, ktoré umocňujú atmosféru. Svadobnú zábavu môžeme podľa Vašeho želania doplniť o zábavné hry. Pre všetkých, ktorí si radi zaspievajú máme pripravený široký výber slovenských a českých KARAOKE skladieb.