Úvod
Galéria
Videoštúdio
Fotografovanie
Diskoprodukcia
Videoštúdio - Stužková
Spolupracujeme:
Lacný webhosting od WebhostingY.sk
Február
Pondelok
19
Vlasta

Stužková patrí nedmysliteľne k študentskému životu. Od prvého ročníka sa študenti pripravujú na svoju stužkovú, snažia sa o to, aby tento deň bol nazaj výnimočný a nezabudnuteľný. Spomienky, pocity časom vyblednú a každý z nás po rokoch zistí, že si už nedokáže všetko tak živo predstaviť ako týždeň po stužkovej.

Sme tu pre Vás. Zachytíme každý jeden okamih Vašej stužkovej, aby nič neodišlo do zabudnutia a aj po rokoch, keď si so svojimi deťmi, priateľmi pozriete DVD zo stužkovej, budete cítiť tú atmosféru bezstarostného študentského života.
Záznam začína samozrejme u Vás v škole, na praxi alebo na inom mieste, ktoré si vyberiete. Krátky klip podfarbený hudbou, kde sa predstaví škola a trieda, potom predstavíme každého člena triedy fotkou z detstva a v súčasnosti. Kreativite sa medze nekladú. Sme radi ak nám poviete niečo čo charakterizuje Vašu triedu a odlišuje ju od ostatných.
Samotná stužková je galavečer kde sú aj Vaši rodičia a profesori. Záznam je vždy minimálne 3 kamerami čo zaručuje, že naozaj nič zaujímavé čo sa udeje nezostane nepovšimnuté. Záznam trvá až do skorého rána, samozrejme sa snažíme byť nenápadní a nevtieraví. Záznam ukončíme po dohode. Každý študent dostane DVD s graficky spracovaným obalom.

Cenu záznamu si spoločne dohodneme pri osobnom stretnutí. Ponúkame zvýhodnené balíky služieb, kde pri objednávke viacerých služieb získate finančnú zľavu. Kontaktujte nás určite sa dohodneme.

SVADBA
STUŽKOVÁ